Акустична система Dynaudio Focus 360
Dynaudio Focus 360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynaudio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynaudio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynaudio Focus 360
Напольна акустика Dynaudio Focus 360 Rosewood | 148 000 грн. |
Напольна акустика Dynaudio Focus 360 Maple | 148 000 грн. |
Напольна акустика Dynaudio Focus 360 Cherry | 148 000 грн. |
Напольна акустика Dynaudio Focus 360 Black Ash | 148 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →