Акустична система Canton Reference 5 K
Відео 1Фото 7 |
Canton Reference 5 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton Reference 5 K
Акустика Canton Reference 5 K White Piano | 153 300 грн. |
Акустика Canton Reference 5 K Cherry Piano | 170 100 грн. |
Акустика Canton Reference 5 K Black Piano | 153 300 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →