Акустична система ELAC Vela FS409 (FS 409)
ELAC Vela FS409 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELAC Vela FS409
Усі ціни 6 →Elac Vela FS409.2 Czarny Połysk | 128 000 грн. |
Elac Vela FS409.2 Czarny Połysk | 134 400 грн. |
Elac Vela FS409.2 Orzech Połysk | 170 680 грн. |
Elac Vela FS409.2 Biały Połysk | 128 000 грн. |
Elac Vela FS409.2 Orzech Połysk | 179 214 грн. |
Elac Vela FS409.2 Biały Połysk | 134 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →