Ківш Unique UN-5601
Unique UN-5601 1.6 л1.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5601
Усі ціни 7 →Ківш UNIQUE UN-5601 16см зі скляною кришкою | 754 грн. |
Алюмінієвий ковш UNIQUE UN-5601 діаметром 16 см зі скляною кришкою та ручк | 696 грн. |
Ківш із високоякісної сталі UNIQUE UN-5601 16см | 738 грн. |
Ківш UNIQUE UN-5601 16см 1,3л | 738 грн. |
Ківш алюмінієвий UNIQUE UN-5601 16см | 738 грн. |
Ківш із гранітним покриттям 16см UNIQUE UN-5601 | 656 грн. |
Ківш із кришкою Unique UN-5601 із гранітним антипригарним покриттям 1.3L 1 | 809 грн. |
Модификації Unique UN-5601
Ціни на Unique UN-5601 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5601 | від 656 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5602 | від 740 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →