Ківш Unique UN-5602
Unique UN-5602 1.6 л1.9 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5602
Усі ціни 7 →Ківш UNIQUE UN-5602 18см з кришкою | 866 грн. |
Ковш алюмінієвий з ручкою з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5602 діаметром 18 | 740 грн. |
Ківш із гранітним покриттям UNIQUE UN-5602 18см | 847 грн. |
Ківш UNIQUE UN-5602 18см зі скляною кришкою | 847 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі UNIQUE UN-5602 18см | 847 грн. |
Ківш із гранітним покриттям 18см UNIQUE UN-5602 | 753 грн. |
Ківш із кришкою Unique UN-5602 з гранітним антипригарним покриттям 1.9L 18 | 896 грн. |
Модификації Unique UN-5602
Ціни на Unique UN-5602 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5601 | від 656 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5602 | від 740 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →