Ковш Edenberg EB-3328
Фото 9 |
Edenberg EB-3328 1.3 л1.9 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3328
Все цены 12 →EDENBERG EB-3328 | 793 грн. |
Ківш сотейник з кришкою із гранітним антипригарним покриттям Edenberg EB-3 | 799 грн. |
Ківш Edenberg 1.9л з гранітним покриттям та кришкою (EB-3328) | 699 грн. |
Ківш Edenberg EB-3328 з мармуровим покриттям і кришкою 1.9 л | 760 грн. |
Ківш Edenberg з гранітним покриттям та кришкою 1.9 л (EB3328) | 721 грн. |
eще 7 предложений
Модификации Edenberg EB-3328
Цены на Edenberg EB-3328 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3327 | от 559 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3328 | от 627 грн. | 12 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →