Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6P71Z (949 499 826)
Фото 3 |
Electrolux SteamBake EOD 6P71Z нержавіюча сталь чорний |
|
Багатофункціональний і місткий вбудована електрична духова шафа об'ємом 72 л з електронним управлінням, грилем, конвекцією, комплектним термощупом і підтримкою технології SteamBake для приготування випічки з використанням водяної пари. Має елегантний зовнішній дизайн з ефектним фасадом з чорного загартованого скла з заглибними ручками регуляторів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 року, призначений для традиційного домашнього використання і сміливих кулінарних експериментів.
Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6p71z обладнаний вдосконаленою системою конвекції, рівномірно розподіляє тепло по всьому об'єму робочої камери. Ця система особливо корисна у випадках, коли необхідно одночасно готувати кілька страв на різних рівнях. Функція SteamBake покращує якість випічки тіста, а також може використовуватися для запікання птиці і риби. Електронна система управління пропонує оптимальну температуру приготування для різних продуктів, а користувач може відкоригувати її на свій розсуд. Термозонд дозволяє досягати ідеальних результатів готування м'яса. Вимірюючи температуру всередині шматка, він дає можливість стежити за ходом термічної обробки і дасть сигнал, коли їжа досягне оптимального ступеня прогріву. Відкидні дверцята з потрійним склінням, що утворює дві повітряних камери, дозволяє уникнути випадкових опіків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamBake EOD 6P71Z
Усі ціни 7 →Electrolux EOD6P71Z | 32 670 грн. |
Electrolux SteamBake 600 pyroliza EOD6P71Z | 33 200 грн. |
Electrolux SteamBake 600 pyroliza EOD6P71Z | 34 030 грн. |
Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6P71Z (949 499 826) | 32 680 грн. |
Electrolux SteamBake 600 pyroliza EOD6P71Z | 34 860 грн. |
Electrolux SteamBake EOD 6P71Z | 36 244 грн. |
Electrolux SteamBake EOD 6P71Z | 37 128 грн. |
Модификації Electrolux SteamBake EOD 6P71Z
Ціни на Electrolux SteamBake EOD 6P71Z |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 6P71X | від 15 857 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux SteamBake EOD 6P71Z | від 32 670 грн. | 7 пропозицій |