Лампочка Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27 (A-LB-1431)
Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27
Лампочка Electrum D45 8W PA LB-32 E27 4000K PERFECT (A-LB-1431) A-LB-1431 | 145 грн. |
Лампа светодиодная шар ELECTRUM 8W E27 4000K A-LB-1431 | 92 грн. |
Світлодіодна лампа ELECTRUM D45 8W E27 4000K LB-32 (A-LB-1431-3) 3 шт | 275 грн. |
Світлодіодна Лампа Electrum 8W E27 4000K (A-LB-1431) | 92 грн. |
Лампочка Electrum D45 8W PA LB-32 E27 4000K PERFECT (A-LB-1431) | 99 грн. |
Модификації Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27
Ціни на Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LB-32 G45 6W 3000K E27 | від 82 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27 | від 82 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 7W 3000K E27 | від 88 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-32 G45 7W 4000K E27 | від 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-32 G45 8W 3000K E27 | від 92 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27 | від 92 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →