Лампочка Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27
Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27
Усі ціни 15 →Лампа LED FIL A60 7W 2700K E27 4058075819658 | 78 грн. |
Osram Osram 4058075819658 | 69 грн. |
OSRAM LED VALUE E27 7-60W 2700K 220V A60 FILAMENT (4058075819658) | 69 грн. |
Филаментная лампа Osram 4058075819658 VALUE E27 2700K 220В A60 FILAMENT | 69 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →