Лампочка Electrum LED LB-32 G45 7W 3000K E27 (A-LB-1864)
88 грн. Купити! Лампа светодиодная шар ELECTRUM 7W E27 3000K A-LB-1864Shop.electrum.com.uaЗ нами 2 роки (Боярка) Поскаржитись |
Electrum LED LB-32 G45 7W 3000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrum LED LB-32 G45 7W 3000K E27
Ціни на Electrum LED LB-32 G45 7W 3000K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LB-32 G45 6W 3000K E27 | від 81 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27 | від 81 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 7W 3000K E27 | від 88 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-32 G45 7W 4000K E27 | від 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-32 G45 8W 3000K E27 | від 85 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27 | від 92 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →