Лампочка Electrum LED LS-32 G45 6W 3000K E14 (A-LB-1871)
Electrum LED LS-32 G45 6W 3000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LS-32 G45 6W 3000K E14
Лампочка Electrum D45 6W PA LB-32/1 Е14 3000K PERFECT (A-LB-1871) A-LB-187 | 81 грн. |
Лампа светодиодная шар ELECTRUM 6W E14 3000K A-LB-1871 | 82 грн. |
Лампочка Electrum D45 6W PA LB-32/1 Е14 3000K PERFECT (A-LB-1871) | 104 грн. |
Модификації Electrum LED LS-32 G45 6W 3000K E14
Ціни на Electrum LED LS-32 G45 6W 3000K E14 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LS-32 G45 6W 3000K E14 | від 81 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 G45 7W 3000K E14 | від 85 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 G45 7W 4000K E14 | від 72 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →