Стабілізатор напруги Eleks Amper U 12-1/63 v2.0 14 кВА
Фото 6 |
Eleks Amper U 12-1/63 v2.0 14 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:14 кВА
Вхідна напруга:100 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 12-1/63 v2.0 14 кВА
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС Ампер У 12-1-63 | 28 200 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Ампер 12-1/63A V2.0 107922-32 | 28 200 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС АМПЕР 12-1/63А (14000) v2.0 | 28 200 грн. |
Стабілізатор ЕЛЕКС АМПЕР 12-1/63А (14000) v2.0 | 28 200 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper U 12-1/63 v2.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 12
- Номінальні вхідні напруги — 145 – 275 В
Модификації Eleks Amper U 12-1/63 v2.0
Ціни на Eleks Amper U 12-1/63 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 12-1/50 v2.0 11 кВА | від 23 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Eleks Amper U 12-1/63 v2.0 14 кВА | від 28 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Eleks Amper U 12-1/80 v2.0 18 кВА | від 33 900 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →