Стабілізатор напруги Merezhik 16-14 14 кВА
Фото 7 |
Merezhik 16-14 14 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:14 кВА
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Merezhik 16-14 14 кВА
Усі ціни 20 →Стабілізатор напруги Мережик 16-14 | 27 900 грн. |
Стабилизатор напряжения симисторный Мережик 16-14 (63А) | 27 900 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 16-14 (63А) 16-14 (63А) | 27 900 грн. |
Стабілізатор Мережик 16-14 (63А) 107929-17 | 27 900 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 16-14 | 27 900 грн. |
ще 15 пропозицій
не раджу зв'язуватися з продукцією цього виробника. якість гімно, жодної відповідальності, бідло-сервіс жодних товар був без кріплення у порваній коробці, довелося ще випрошувати його окремо. сам корпус був почепаний.
при першому підключенні в ньому відразу щось згоріло. повернувши за гарантією, заводський шлюб не признали та виставили рахунок за ремонт 3650 грн. Igor Melnyk: користуюся Merezhik 16-14 менше місяця |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Merezhik 16-14:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів регулювання — 16
- Номінальні вхідні напруги — 150 – 260 В
Модификації Merezhik 16-14
Ціни на Merezhik 16-14 |
---|---|---|---|---|
Merezhik 16-11 11 кВА | від 24 200 грн. | 21 пропозиція | ||
Merezhik 16-14 14 кВА | від 27 900 грн. | 20 пропозицій | ||
Merezhik 16-18 18 кВА | від 33 500 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →