Стабілізатор напруги Eleks Herz M 16-1/80 18 кВА
Eleks Herz M 16-1/80 18 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:18 кВА
Вхідна напруга:120-280 В
Точність на виході (±):2.3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Eleks Herz M 16-1/80 18 кВА
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц М16-1/80A 107922-38 | 39 500 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС Герц М16-1/80 | 39 500 грн. |
Стабілиізатор напруги Елекс Герц 16-1/80А (18000) | 39 500 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Герц 16-1/80А (18000) Герц 16-1/80А (18000) | 36 000 грн. |
Стабілізатор тіристорний Елекс Герц 16-1/80А, 18 кВт. Гарантія 3 роки. | 39 500 грн. |
Модификації Eleks Herz M 16-1/80
Ціни на Eleks Herz M 16-1/80 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 16-1/50 11 кВА | від 28 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/63 14 кВА | від 33 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/80 18 кВА | від 36 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/100 22 кВА | від 50 500 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →