Стабілізатор напруги Eleks Amper U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА
Фото 6 |
Eleks Amper U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА
2.2 кВА3.5 кВА
Тип:симісторний
Потужність:2.2 кВА
Вхідна напруга:135 – 285 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА
Усі ціни 9 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер У 9-1-10 v2.0 | 8 400 грн. |
Элекс У 9-1/10 v2.0 | 5 590 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Ампер 9-1/10А-У (2200) v2.0 АКЦІЯ: СУПЕР ЗНИЖКА | 8 400 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Engineering АМПЕР У 9-1/10 v2.0 | 8 988 грн. |
Стабілізатор напруги Элекс Ампер У 9-1-10 v2.0 (2,2 кВт) | 8 400 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper U 9-1/10 v2.0:
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 160 – 260 В
Модификації Eleks Amper U 9-1/10 v2.0
Ціни на Eleks Amper U 9-1/10 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 9-1/10 v2.0 2.2 кВА | від 5 590 грн. | 9 пропозицій | ||
Eleks Amper U 9-1/16 v2.0 3.5 кВА | від 6 190 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →