Духова шафа ELEYUS LEONA 6006 WH
Фото 10 |
ELEYUS LEONA 6006 WH 2020 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS LEONA 6006 WH
Усі ціни 26 →ELEYUS LEONA 6006 WH | 14 004 грн. |
Духова шафа електрична Eleyus Leona 6006 WH | 12 575 грн. |
Духова шафа ELEYUS LEONA 6006 WH | 12 657 грн. |
Духова шафа електрична Eleyus LEONA 6006 WH | 12 585 грн. |
Духовой шкаф Eleyus LEONA 6006 WH | 14 259 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS LEONA 6006 WH
Ціни на ELEYUS LEONA 6006 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS LEONA 6006 BL | від 13 337 грн. | 6 пропозицій | ||
ELEYUS LEONA 6006 BG | від 12 283 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS LEONA 6006 WH | від 12 455 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS LEONA 6006 IS | від 11 832 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →