Витяжка Elica Flat Glass IX/A/90 нержавіюча сталь (68516390A)
Elica Flat Glass IX/A/90 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Flat Glass IX/A/90 нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Elica FLAT GLASS IX A / 90 | 8 699 грн. |
ELICA FLAT GLASS IX A/90 | 8 699 грн. |
ELICA FLAT GLASS IX A/90 | 8 499 грн. |
Витяжка Т-подібна Elica Flat Glass IX/A/90 | 9 874 грн. |
Вытяжка Elica Flat Glass IX/A/90 | 9 006 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →