Витяжка Elica LOL BL/A/90 чорний (PRF0097906)
Відео 1Фото 3 |
Elica LOL BL/A/90 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica LOL BL/A/90 чорний
Усі ціни 58 →Elica LOL BL/A/90 MOON EDITION | 17 299 грн. |
Elica Elica Lol BL/A/90 Moon Edition | 17 299 грн. |
ELICA LOL BL/A/90 MOON EDITION | 17 299 грн. |
Кухонні витяжки ELICA LOL BL/A/90 MOON EDITION (14494) | 16 435 грн. |
ELICA LOL BL/A/90 MOON EDITION | 17 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elica LOL BL/A/90
Ціни на Elica LOL BL/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica LOL WH/A/90 білий | від 23 242 грн. | 10 пропозицій | ||
Elica LOL IX/A/90 нержавіюча сталь | від 13 612 грн. | 16 пропозицій | ||
Elica LOL BL/A/90 чорний | від 13 612 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →