Витяжка Elica LOL BL/A 60 чорний (PRF0097782)
Elica LOL BL/A 60 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica LOL BL/A 60 чорний
Усі ціни 59 →ELICA LOL BL/A/60 MOON EDITION | 15 499 грн. |
Elica Elica Lol BL/A/60 Moon Edition | 15 499 грн. |
ELICA LOL BL/A/60 MOON EDITION | 15 499 грн. |
Кухонні витяжки Elica LOL BL/A/60 MOON EDITION (14292) | 14 725 грн. |
ELICA LOL BL/A/60 MOON EDITION | 15 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elica LOL BL/A 60
Ціни на Elica LOL BL/A 60 |
---|---|---|---|---|
Elica LOL WH/A/60 білий | від 22 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Elica LOL IX/A/60 нержавіюча сталь | від 12 995 грн. | 9 пропозицій | ||
Elica LOL BL/A 60 чорний | від 12 995 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →