Витяжка Elica Plat WH/F/80 білий
Elica Plat WH/F/80 білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Plat WH/F/80 білий
Усі ціни 9 →Elica PLAT WH/F/80 | 36 649 грн. |
ELICA PLAT WH/F/80 | 36 649 грн. |
ELICA PLAT WH/F/80 | 32 699 грн. |
Витяжка декоративна Elica PLAT WH/F/80 | 34 924 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Elica Plat WH/F/80
Ціни на Elica Plat WH/F/80 |
---|---|---|---|---|
Elica Plat WH/F/80 білий | від 32 699 грн. | 12 пропозицій | ||
Elica Plat BL/F/80 чорний | від 32 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →