Витяжка Elica Emerald WH/A/90 T.Grezzo білий
Elica Emerald WH/A/90 T.Grezzo білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Emerald WH/A/90 T.Grezzo білий
Усі ціни 7 →Витяжка Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO | 25 174 грн. |
Витяжка купольна Elica Emerald WH/A/90 T.GREZZO | 24 567 грн. |
Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO | 24 560 грн. |
Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO | 25 174 грн. |
Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO | 25 788 грн. |
Витяжка купольна Elica Emerald WH/A/90 T.GREZZO | 24 557 грн. |
Вытяжка купольная Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO | 24 563 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →