Витяжка Elica Missy LUX IX/A/60 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 6 |
Elica Missy LUX IX/A/60 нержавіюча сталь потужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Missy LUX IX/A/60 нержавіюча сталь
Витяжка кухонна Elica MISSY PB IX/A/60 | 4 499 грн. |
Elica Витяжка кухонна Elica MISSY PB IX/A/60 | 4 499 грн. |
Витяжка декоративна Elica MISSY LUX IX/A/60 | 4 000 грн. |
Декоративна витяжка Elica MISSY LUX IX/A/60 | 4 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Elica Missy LUX IX/A/60
Ціни на Elica Missy LUX IX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Missy LUX WH/A/60 білий | від 4 098 грн. | 38 пропозицій | ||
Elica Missy LUX IX/A/60 нержавіюча сталь | від 4 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →