Витяжка Elica Tube Island IX/A/43 нержавіюча сталь
Elica Tube Island IX/A/43 нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Tube Island IX/A/43 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Витяжка Elica TUBE ISLAND IX/A/43 | 27 347 грн. |
Витяжка вбудована Elica TUBE ISLAND IX/A/43 | 28 021 грн. |
Elica TUBE ISLAND IX/A/43 | 26 680 грн. |
Elica TUBE ISLAND IX/A/43 | 27 347 грн. |
Витяжка Elica Tube Island IX/A/43 нержавіюча сталь | 26 412 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →