Витяжка Elica LIXA BL/A/60 чорний
Фото 14 |
Elica LIXA BL/A/60 чорний потужна білий чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Купити Elica LIXA BL/A/60 чорний
Усі ціни 42 →Elica LIXA BL / A / 60 | 7 299 грн. |
Elica Elica Lixa BL/A/60 | 6 999 грн. |
ELICA LIXA BL/A/60 | 7 299 грн. |
Кухонні витяжки Elica LIXA BL/A/60 (10944) | 6 650 грн. |
Витяжка похила Elica LIXA BL/A/60 | 6 489 грн. |
Італійська витяжка Elica LIXA BL/A/60 ідеально підійде для просторих кухонь, обладнаних варильними панелями класичного чорного кольору.
Дизайнерський прийом із заокругленою формою
На тлі стандартних пристінних витяжок похилої конструкції ця модель виділяється своєю закругленою формою лицьової панелі, що надає їй унікального та сучасного вигляду. Дві вбудовані лампи LED-підсвічування на нижньому краї пристрою можуть бути альтернативою основному освітленню на кухні, особливо зручно при перегляді телепередач.
Потужний двигун
Elica LIXA BL/A/60 оснащена потужним мотором з продуктивністю до 900 м³/год, що забезпечує ефективне видалення гару, кіптяви, пари та неприємних запахів. Витяжка працює у двох режимах: відведення повітря через вентканал або рециркуляцію, при якій повітря, що повертається, попередньо очищається через вугільний фільтр (доступний у комплектації).
Сенсорні кнопки з підсвічуванням
Управління витяжкою здійснюється через сенсорні кнопки з підсвічуванням, що надають пристрою сучасного вигляду. Користувачеві доступні три швидкості роботи, що є достатньою для більшості кулінарних завдань. Додатковою зручністю служить знімний алюмінієвий фільтр, що миється, що полегшує обслуговування пристрою.
Модификації Elica LIXA BL/A/60
Ціни на Elica LIXA BL/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica LIXA WH/A/60 білий | від 5 999 грн. | 44 пропозиції | ||
Elica LIXA BL/A/60 чорний | від 6 369 грн. | 43 пропозиції |