Витяжка Elica Tube Pro WH/A/43 білий
Elica Tube Pro WH/A/43 білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Tube Pro WH/A/43 білий
Усі ціни 48 →Elica TUBE PRO WH MAT/A/43 | 19 499 грн. |
Elica Elica Tube Pro WH MAT/A/43 | 19 999 грн. |
ELICA TUBE PRO WH/A/43 | 19 025 грн. |
Кухонні витяжки Elica TUBE PRO WH MAT/A/43 (14208) | 19 000 грн. |
ELICA TUBE PRO WH MAT/A/43 | 19 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elica Tube Pro WH/A/43
Ціни на Elica Tube Pro WH/A/43 |
---|---|---|---|---|
Elica Tube Pro WH/A/43 білий | від 16 500 грн. | 49 пропозицій | ||
Elica Tube Pro IX/A/43 нержавіюча сталь | від 15 840 грн. | 52 пропозиції | ||
Elica Tube Pro BL/A/43 чорний | від 17 485 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →