Кухонна мийка Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433
Фото 10 |
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433
Усі ціни 39 →Кухонна мийка Franke Maris MRG 110-72 125.0705.576 | 11 930 грн. |
Кухонная мойка Franke Maris MRG 110-72 (125.0687.261) гранитная - монтаж п | 12 558 грн. |
Franke Maris MRG 110-72 | 12 259 грн. |
Прямокутна кухонна мийка під стільницю Franke Maris MRG 110-72, онікс (135 | 12 857 грн. |
Franke MRG 110-72 125.0705.575 чёрный матовый | 11 567 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500
Ціни на Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | від 6 300 грн. | 102 пропозиції | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | від 7 739 грн. | 221 пропозиція | ||
Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433 | від 18 614 грн. | 16 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | від 6 751 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →