Лампочка ELM 11W 4000K G23 17-0100
ELM 11W 4000K G23 17-0100 9 Вт11 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM 11W 4000K G23 17-0100
Усі ціни 8 →Лампа енергозберігаюча Electrum PLS12 11W G23 4000K | 89 грн. |
Лампа люминесцентная компактная ELM PL-S12 11W 4000K G23 17-0100 | 140 грн. |
Лампа люмінесцентна компактна ELM PL-S12 11W G23 4000K (17-0100) 17-0100 | 83 грн. |
Лампа люминесцентная компактная ELM PL-S12 11W 4000K G23 17-0100 | 83 грн. |
Лампа люмінесцентна компактна ELM PL-S12 11W 4000K G23 17-0100 | 190 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ELM 11W 4000K G23 17-0100
Ціни на ELM 11W 4000K G23 17-0100 |
---|---|---|---|---|
ELM 9W 4000K G23 17-0098 | від 79 грн. | 3 пропозиції | ||
ELM 11W 4000K G23 17-0100 | від 83 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →