Лампочка ELM C37 4W 4000K E14 18-0077
56 грн. Купити! Лампа светодиодная свеча ELM 4W E14 4000K 18-0077Shop.electrum.com.uaЗ нами 2 роки (Боярка) Під замовлення Поскаржитись |
ELM C37 4W 4000K E14 18-0077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELM C37 4W 4000K E14 18-0077
Ціни на ELM C37 4W 4000K E14 18-0077 |
---|---|---|---|---|
ELM C37 4W 4000K E14 18-0077 | від 56 грн. | 1 пропозиція | ||
ELM C37 5W 3000K E14 18-0154 | від 69 грн. | 1 пропозиція | ||
ELM C37 5W 4000K E14 18-0155 | від 63 грн. | 11 пропозицій | ||
ELM C37 6W 3000K E14 18-0091 | від 65 грн. | 11 пропозицій | ||
ELM C37 6W 4000K E14 18-0013 | від 65 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →