Лампочка ELM LED 28W 6500K E27 18-0189
ELM LED 28W 6500K E27 18-0189 біле світловелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM LED 28W 6500K E27 18-0189
Лампочка ELM TOR 28W PA20S E27 6500K (18-0189) 18-0189 | 278 грн. |
Лампа светодиодная промышленная ELM 28W E27 6500K 18-0189 18-0189 | 253 грн. |
Світлодіодна лампа ELM TOR 28W E27 6500K PA20S (18-0189-2) 2 шт | 426 грн. |
Світлодіодна Лампа ELM 28W E27 6500K Промислова (18-0189) | 242 грн. |
Лампочка ELM TOR 28W PA20S E27 6500K (18-0189) | 299 грн. |
Модификації ELM LED 28W 6500K E27 18-0189
Ціни на ELM LED 28W 6500K E27 18-0189 |
---|---|---|---|---|
ELM LED 28W 6500K E27 18-0189 | від 242 грн. | 5 пропозицій | ||
ELM LED 38W 6500K E27 18-0190 | від 313 грн. | 14 пропозицій | ||
ELM LED 48W 6500K E27 18-0191 | від 501 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →