Лампочка ELM C37 4W 3000K E27 18-0078
ELM C37 4W 3000K E27 18-0078 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM C37 4W 3000K E27 18-0078
Лампочка ELM E27 (18-0078) 18-0078 | 55 грн. |
Лампа светодиодная свеча ELM PA10 4W E27 3000K (18-0078) 18-0078 | 56 грн. |
Лампочка ELM E27 (18-0078) | 72 грн. |
Модификації ELM C37 4W 3000K E27 18-0078
Ціни на ELM C37 4W 3000K E27 18-0078 |
---|---|---|---|---|
ELM C37 4W 3000K E27 18-0078 | від 55 грн. | 3 пропозиції | ||
ELM C37 5W 4000K E27 18-0081 | від 61 грн. | 17 пропозицій | ||
ELM C37 6W 3000K E27 18-0090 | від 65 грн. | 2 пропозиції | ||
ELM C37 6W 4000K E27 18-0050 | від 65 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →