Циркулярна пила Jet JTS-315LA (10001910AM)
Відео 3Фото 4 |
Jet JTS-315LA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JTS-315LA
Усі ціни 10 →Циркулярна пила JET JTS-315LA | 17 200 грн. |
Циркулярная пила JET JTS-315LA, 230V 10001910AM | 17 200 грн. |
Пильный станок JET (JTS-315LA) | 17 200 грн. |
JET JTS-315LA Будівельна циркулярна пила 10001910AM | 15 480 грн. |
Циркулярная пила JET JTS-315LA 10001910AM | 17 199 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди