Литий диск Eta Beta VENTi R 7,5x18/5x108 ET45 DIA73,1
Фото 8 | від 14 025 до 16 949 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Eta Beta VENTi R 40
Характеристики
Eta Beta VENTi R 7,5x18/5x108 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eta Beta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eta Beta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eta Beta VENTi R 7,5x18/5x108 ET45 DIA73,1
Сортувати
Eta Beta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Matt Black | 16 949 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Anthracite Matt Polished 87 | 15 867 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Anthracite Matt Polished | 16 419 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Matt Black Polished 8754551 | 15 867 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Matt Silver Full Polished 8 | 15 867 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Matt Black 875455108KF7342 | 14 025 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Matt Silver Full Polished | 16 419 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Matt Black | 14 513 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Matt Black Polished | 16 419 грн. |
Закрити
Схожі