Кухонна мийка Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500
Відео 1Фото 9 |
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500780x500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500
Усі ціни 256 →Кухонна мийка Franke Maris MRG 611-62 чорний матовий 114.0631.43 114.0631. | 7 142 грн. |
Franke Franke Maris MRG 611-62 114.0381.002 (фрагранит) | 7 697 грн. |
Кухонная мойка Franke Maris MRG 611-62 (114.0381.005) гранитная - врезная | 6 250 грн. |
Franke Maris MRG 611-62 | 7 339 грн. |
Мийка кухонна Franke Maris (114.0565.115) 114.0565.115 | 7 697 грн. |
ще 20 пропозицій
До цієї "кам'яної" мийки у нас була мийка звичайнісінька з нержавіючої сталі. Особливих вад у неї не було. Хіба що шуміла вона занадто сильно, в сенсі звук від води, що падає в неї, трохи дошкуляв. Це миття – справжня європейка, мій екземпляр зроблений у Словаччині. Рівень якості теж відповідний, все рівненько та красиво. Взагалі два головні плюси цього миття це "дуже міцно" і "дуже красиво". За першим пунктом скажу, що зроблено її з граніту, але не суцільного натурального, який може розколотися від сильного удару, а штучного. Втім, в його основі все одно природний мінерал, але дрібно подрібнений у вигляді крихти. Крім цього, до складу входять якісь полімерні смоли. У результаті, гранітно-полімерна маса виходить надміцною, протистоїть ударам без розтріскування, не дряпається і навіть має антибактеріальні властивості. Я навіть запам'ятала назву цього диво-матеріалу – фраграніт. Комплектувався додатковим сантехнічним обв'язуванням, серед якого виявився і автоматичний клапан, керований ручкою на мийці. Дуже зручне рішення, щоб перекрити злив не потрібно лізти руками в мийку. А ще на цю красуню сучасного дизайну виробник дав цілих 10 років гарантії. Через те, що в ній немає отворів, наш "штатний" сантехнік відмовився з нею працювати. Типу, річ дорога, може тріснути. Знайшли іншого за півгодини, установка пройшла без ексцесів, швидко та чисто. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791
Ціни на Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500 | від 4 983 грн. | 260 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500 | від 4 844 грн. | 110 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →