Варильна поверхня Fabiano SIH 642 чорний
Fabiano SIH 642 чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano SIH 642 чорний
Fabiano SIH 642 Black офіційна гарантія | 11 599 грн. |
FABIANO SIH 642 8122.515.1036 | 12 758 грн. |
Варочная поверхность электрическая Fabiano SIH 642 Black | 10 706 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →