Літня шина Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 97Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 97Y
Falken Ziex ZE-310EC 225/55 R17 97Y | 7 432 грн. |
Шини Falken Ziex ZE-310 Ecorun 225/55 ZR17 97Y | 6 328 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 225/55 R17 97Y MFS 339682 | 6 313 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 225/55 R17 97Y MFS | 6 750 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 97Y
Ціни на Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 97Y | від 6 313 грн. | 4 пропозиції | ||
Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 101V | від 4 017 грн. | 29 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 225/55 R17 101W | від 4 803 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →