Зимова шина Falken Eurowinter HS02 Pro 235/60 R19 107V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS02 Pro 235/60 R19 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS02 Pro 235/60 R19 107V
Усі ціни 22 →Falken EUROWINTER HS02 PRO 235/60 R19 107V XL | 6 623 грн. |
Falken EUROWINTER HS02 PRO 235/60 R19 107V XL (9094502507) | 8 220 грн. |
Зимние шины Falken Eurowinter HS02 Pro 235/60 R19 107V XL 1002334503 | 6 676 грн. |
Falken Eurowinter HS02 Pro (235/60R19 107V) | 6 486 грн. |
FALKEN Eurowinter HS02 Pro 235/60R19 107V | 6 568 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо