Зимова шина Falken Eurowinter VAN01 235/60 R17C 117S
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter VAN01 235/60 R17C 117S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter VAN01 235/60 R17C 117S
Falken EUROWINTER VAN01 235/60 R17 117/115S (9099446065) | 8 190 грн. |
Falken LINAM Van01 235/60 R17C 117/115S | 7 370 грн. |
Шини Falken Eurowinter Van01 235/60 R17 117/115S | 7 602 грн. |
Falken Linam Van01 235/60 R17C 117/115S 337041 | 6 544 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →