Всесезонна шина Falken WildPeak M/T 265/70 R17 121Q
Відео 17Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Falken WildPeak M/T 265/70 R17 121Q 265/70 R17 113 T 265/70 R17 121 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken WildPeak M/T 265/70 R17 121Q
Усі ціни 18 →Шина Falken WildPeak M/T MT01 265/70 R17 121/118Q | 9 000 грн. |
Falken WildPeak M/T MT01 265/70 R17 121/118Q | 9 612 грн. |
Falken WildPeak M/T (265/70R17C 121Q) | 10 175 грн. |
Falken WildPeak M/T MT01 265/70 R17 121/118Q | 9 612 грн. |
Falken WildPeak M/T MT01 265/70 R17 121/118Q | 9 150 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken WildPeak M/T 265/70 R17 121Q
Ціни на Falken WildPeak M/T 265/70 R17 121Q |
---|---|---|---|---|
Falken WildPeak M/T 265/70 R17 113T | від 7 512 грн. | 1 пропозиція | ||
Falken WildPeak M/T 265/70 R17 121Q | від 7 401 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →