Літня шина Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y 245/40 R18 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y
Усі ціни 26 →Шина Falken Azenis FK520 245/40 R18 97Y XL | 4 270 грн. |
Falken Azenis FK520 245/40 R18 97Y XL | 4 406 грн. |
Falken Azenis FK-520 (245/40R18 97Y) | 4 331 грн. |
Летние шины Falken Azenis FK520 245/40 ZR18 97Y XL 1002237773 | 4 454 грн. |
FALKEN Літня шина FALKEN Azenis FK520 245/40R18 97Y | 4 253 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y
Ціни на Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y | від 4 232 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →