Зимова шина Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T
Усі ціни 32 →Шина Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T | 2 159 грн. |
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T | 2 236 грн. |
Falken EUROWINTER HS02 195/65 R15 91T (9023337160) | 3 730 грн. |
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T | 2 219 грн. |
Falken Eurowinter HS02 (195/65R15 91T) | 2 209 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T
Ціни на Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91H | від 2 141 грн. | 33 пропозиції | ||
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 91T | від 2 137 грн. | 32 пропозиції | ||
Falken Eurowinter HS02 195/65 R15 95T | від 2 953 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →