Літня шина Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V
Відео 1Фото 5 |
Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V ТОП-3ТОП-5 |
|
Літні асиметричні шини із середньої цінової категорії, адресовані власникам компактних та середньорозмірних легкових автомобілів. У варіантах виконання з шириною профілю від 205 мм покришка має в своєму розпорядженні три ребра жорсткості і квартет поздовжніх гідроевакуаційних каналів в медіальному ядрі бігової доріжки. У менших розмірностях — двома ребрами і трьома окружними каналами.
Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V характеризується динамічним керуванням та гарною стійкістю на високих швидкостях. Широкі плечові зони шини дозволяють безпечно виконувати маневри та підвищують ефективність гальмування. А стінки дренажних канавок у конструкції покришки мають характерні зазубрини для мінімізації шуму під час кочення. Компаунд моделі виготовляється з додаванням кремнійсодержащих полімерів для забезпечення низького рівня опору коченню. Для запобігання нерівномірному зносу протектора в шині застосовується технологія адаптивного постійного тиску APC (Adaptive Constant Pressure), спрямована на підтримку однакового навантаження ваги автомобіля по всій площині контактної плями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Купити Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V
Усі ціни 37 →Шина Falken ZIEX ZE310 ECORUN 205/55 R16 91V | 2 401 грн. |
Falken Ziex ZE310 Ecorun 205/55 R16 91V | 2 451 грн. |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN 205/55 R16 91V (9095362732) | 3 990 грн. |
Летние шины Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V 1001113213 | 2 445 грн. |
Falken Ziex ZE 310 Ecorun (205/55R16 91V) | 2 324 грн. |
Модификації Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V
Ціни на Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91V | від 2 305 грн. | 37 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91W | від 4 306 грн. | 2 пропозиції | ||
Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 91W Run Flat | від 4 355 грн. | 3 пропозиції | ||
Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 94V | від 2 939 грн. | 6 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 205/55 R16 94W | від 3 361 грн. | 5 пропозицій |