Витяжка Falmec Grupa Silnikowa Murano 70/800
Falmec Grupa Silnikowa Murano 70/800 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Grupa Silnikowa Murano 70/800
Усі ціни 11 →Витяжка Falmec Murano 70 Czarny | 42 640 грн. |
Falmec Grupa Silnikowa Murano 70 czarne szkło | 41 440 грн. |
Falmec Grupa Silnikowa Murano 70 czarne szkło | 42 476 грн. |
Falmec Grupa Silnikowa Murano 70 czarne szkło | 43 512 грн. |
FALMEC GRUPA SILNIKOWA MURANO 70 BIAŁY 800 M3/H | 41 600 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →