Витяжка Falmec Gruppo Incasso E.ion 50/450 нержавіюча сталь (CGXW50.E0P6#ZZZI441F)
Фото 3 |
Falmec Gruppo Incasso E.ion 50/450 нержавіюча сталь |
|
Іонізація повітря за допомогою технології E. ion.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Gruppo Incasso E.ion 50/450 нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Falmec GRUPPO INCASSO E-ION 50 E.P. | 68 000 грн. |
Витяжка вбудована Falmec Gruppo Incasso E-ION 50450 Stain Steel (CGXW50.E0 | 49 226 грн. |
Вытяжка Falmec Gruppo Incasso E-ION 50 450 Stain Steel (CGXW50.E0P6#ZZZI44 | 54 814 грн. |
Витяжка Falmec GRUPPO INCASSO E-ION 50 STAIN STEEL 450 (CGXW50.E0P6#ZZZI44 | 50 633 грн. |
Falmec Gruppo Incasso E.ion 50 (CGXW50.E0P6#ZZZI441F) | 59 990 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →