Витяжка Falmec Mira top 40/800
Falmec Mira top 40/800 Designпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Mira top 40/800
Усі ціни 48 →Falmec MIRA BLACK | 25 900 грн. |
Кухонна витяжка Falmec MIRA WHITE 40 800 | 25 899 грн. |
Витяжка декоративна Falmec Mira White 40 (800) CMWN40.E0P2#ZZZB491F | 21 253 грн. |
Вытяжка Falmec Mira White 40 800 (CMWN40.E0P2#ZZZB491F) | 23 665 грн. |
витяжка пристінна mira white 40 800 Falmec cmwn40.e0p2#zzzb491f | 25 900 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →