Витяжка Falmec Plane NRS 90/800
Falmec Plane NRS 90/800 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Plane NRS 90/800
Усі ціни 14 →Falmec PLANE NRS 90 Inox | 35 900 грн. |
Вытяжка Falmec Plane NRS 90 (CPLN90.E18P2#ZZZI490F) CPLN90.E18P2#ZZZI490F | 33 387 грн. |
Витяжка FALMEC PLANE NRS 90 CZARNY 800 M3/H | 68 224 грн. |
FALMEC PLANE NRS 90 CZARNY 800 M3/H | 66 560 грн. |
FALMEC PLANE NRS 90 CZARNY 800 M3/H | 68 224 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →