Вудилище Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL
Фото 4 |
Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL
Усі ціни 22 →Спининговое удилище Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL 1.68m 1.5-5g 2-5lb M | 2 671 грн. |
Спиннинг Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL 1.68m 1.5-5g 2-5lb Mod-Slow (16 | 2 670 грн. |
Вудилище Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL 1.68m 1.5-5g 2-5lb Mod-Slow (16 | 2 670 грн. |
Удилище Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL 1.68m 1.5-5g 2-5lb Mod-Slow (169 | 2 670 грн. |
Вудилище Favorite Arena Vivid ARNV-BL562UL 1.68m 1.5-5g 2-5lb Mod-Slow (16 | 2 670 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →