Вудилище Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T
Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T
Усі ціни 19 →Спининговое удилище Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T 1.92m 1-5g Fast | 10 621 грн. |
Спиннинг Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T 1.92m 1-5g Fast (1693.04.90) | 10 620 грн. |
Вудилище Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T 1.92m 1-5g Fast (1693.04.90) | 10 620 грн. |
Удилище Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T 1.92m 1-5g Fast (1693.04.90) 1693.04 | 10 620 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite Rapid RAPTZ-632SUL-T 1.92m 1-5g Fast 1693.04 | 10 620 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →