Твердопаливний котел Feniks Series B Plus 10 10 кВт
Відео 2Фото 5 |
Feniks Series B Plus 10 10 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Електронний блок керування та вентилятор наддуву.
Всі характеристики
Характеристики Series B Plus 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series B Plus 10 10 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия B Plus 10 кВт, автоматика FBA10 | 30 700 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія В 10 кВт з автоматикою та вентилятором 6 | 29 165 грн. |
Твердотопливный котел Feniks серии B new 10 кВт plus, автоматика F.FBA10N | 30 700 грн. |
FENIKS серія B 10 кВт Plus, товщина сталі 5мм 69435 | 27 630 грн. |
Відеоогляди
Модификації Feniks Series B Plus 10
Ціни на Feniks Series B Plus 10 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series B Plus 10 10 кВт | від 27 630 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series B Plus 15 15 кВт | від 29 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series B Plus 20 20 кВт | від 31 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series B Plus 25 25 кВт | від 33 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series B Plus 30 30 кВт | від 36 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series B Plus 40 40 кВт | від 40 230 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series B Plus 50 50 кВт | від 48 150 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →