Твердопаливний котел Feniks Series B Plus 40 40 кВт
Відео 2Фото 5 |
Feniks Series B Plus 40 40 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:40 кВт, площа ~ 320 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 219 мм
Електронний блок керування та вентилятор наддуву.
Всі характеристики
Характеристики Series B Plus 40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series B Plus 40 40 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия B Plus 40 кВт, автоматика FBA40 | 44 700 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія В 40 кВт з автоматикою та вентилятором 6 | 40 230 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія B new 40 кВт plus ( F.FBA40N ) | 40 230 грн. |
Твердотопливный котел Feniks серии B new 40 кВт plus, автоматика F.FBA40N | 44 700 грн. |
FENIKS серія B 40 кВт Plus, товщина сталі 5мм 69440 | 40 230 грн. |
Відеоогляди
Модификації Feniks Series B Plus 40
Ціни на Feniks Series B Plus 40 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series B Plus 10 10 кВт | від 27 630 грн. | 6 пропозицій | ||
Feniks Series B Plus 15 15 кВт | від 29 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Feniks Series B Plus 20 20 кВт | від 31 950 грн. | 6 пропозицій | ||
Feniks Series B Plus 25 25 кВт | від 33 390 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series B Plus 30 30 кВт | від 36 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Feniks Series B Plus 40 40 кВт | від 40 230 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series B Plus 50 50 кВт | від 48 150 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →