Змішувач Haiba Houston 009 Euro HB0775
Haiba Houston 009 Euro HB0775 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Houston 009 Euro HB0775
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA HOUSTON 009 хр | 2 738 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba HOUSTON 009 (HB0775) | 2 738 грн. |
Змішувач для ванни Haiba HOUSTON 009 (HB0775) | 2 738 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Houston 009 (Hb0775) | 2 738 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →